animace animace animace animace animace animace
logo
JIHOČESKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE

Adresáře

 

Seznam rozhodčích včetně stylových

 

Seznam stavitelů parkurů a tratí

 

Seznam trenérů

 

Seznam technických delegátů

 

 ADRESÁŘ SUBJEKTŮ JIHOČESKÉ OBLASTI NAJDETE   ZDE

 

 

 

 

 

Číslo   	              Název klubu/e-mail      		                                         Kontaktní adresa      
MC0003 Stáj Cassinis
Buzice 3
38801 Buzice

Rudolf Fiala
Jiráskova 252
38801 Blatná
725 751 140
MC0015 Ing.Hojek-Vyšší Brod
Pohraniční stráže 422
38273 Vyšší Brod
380 476 386
Adolf Hojek
Pohr. stráže 422
38273 Vyšší Brod
380 476 386
MC0016 JO Blaťák Mažice z.s.
Mažice 33
39181 Mažice

František Čoudek
Mažice 33
39181 Mažice

MC0018 JK Kavalo Tábor
Ratibořské Hory 187
39142 Ratibořské Hory

Karel Hájek
Chýnovská 222
39156 Měšice

MC0023 JK SZeŠ Tábor
Náchodská 2676
39003 Tábor

Bohuslav Šubr
Náchodská 2676
39003 Tábor (část)
381 262 801
MC0024 JK České Budějovice z.s.
Haklovy Dvory 2005
37005 České Budějovice
387250232
Antonín Husák
Lesní 153, Včelná
37382 Boršov nad Vltavou
387 250 232
MC0025 Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
U Hřebčince 479
39701 Písek
382 214 121
Jiří Ptáček
J. Malého 2195
39701 Písek

MC0029 TJ Jezdec - stáj Horváth z.s.
Zahradní 255
38232 Velešín
389 602 065
Ludvík Horváth
Zahradní 755
38232 Velešín
389 602 065
MC0031 Stáj Papoušek, z.s.
Srnín 37
38101 Český Krumlov

Karolína Papoušková
Srnín 1
38101 Český Krumlov
337743212
MC0032 TJ Sokol Husinec
P. Chelčického 132
38421 Husinec
388 415 239
Jiří Oulický
P.Chelčického 132
38421 Husinec
388 415 239
MC0037 JK Jindřichův Hradec
Teplého 827
37701 Jindřichův Hradec

Milan Majerčík
Teplého 827
37701 Jindřichův Hradec

MC0039 Hřebčín Obora s.r.o.
Branná 55
37901 Třeboň
384 721 360
Jan Maryška
Branná 55
37901 Třeboň I
384 721 360
MC0060 Ing. Břetislav Wajtr-JK Nowa
Studánky 95
38273 Vyšší Brod

Břetislav Wajtr
Studánky 95
38273 Vyšší Brod
380 746 522
MC0074 JSK Iva z.s.
Pěčín 20
37401 Pěčín
386 322 045
Alexandra Jelenová
Pěčín 20
37401 Trhové Sviny
386 322 045
MC0076 Equuscentrum
Mlýny 69
39118 Mlýny
381 592 900
Zdeněk Mareš
Mlýny 69
39201 Soběslav
381 592 900
MC0078 JK Zahrádka Faunus
Smrkovice 37
39701 Písek

Yveta Zahrádková
Smrkovice 37
39701 Písek

MC0082 Jezdecká stáj Třeboň z.s.
Branná 101
37901 Třeboň I
384 724 736
Julius Hačko
Branná 101
37901 Branná
384 724 736
MC0096 JSK Rohan z.s.
Petrův Dvůr 35
38411 Netolice
388 324 289
Lenka Pintrová
SNP 286
38402 Lhenice

MC0101 JK Dolli Zálší z.s.
Zálší 3
39181 Veselí nad Lužnicí I
381 580 128
Radka Líkařová
Zálší 3
39181 Veselí nad Lužnicí
381 580 128
MC0102 JK Argos z.s.
Borovany - Trocnov 8
37312 Borovany

Helena Smirnovová
Družstevní 170
38281 Besednice
MC0103 JK Radimovice u Tábora
Radimovice u Tábora 28
39131 Dražice
381 256 390
František Soukal
U špýcharu 405
39156 Tábor
381 256 390
MC0107 JK ZF JU Č.Budějovice
Studentská 13
37005 České Budějovice
387 772 681
Jana Zedníková
Na Zlaté stoce 690/3
37005 České Budějovice 2 (část)

MC0111 Stáj Havel Strýčice
Strýčice 10
37341 Hluboká nad Vltavou

Petr Houška
Prachatická 37
38402 Lhenice

MC0113 JK Malonty z.s.
Malonty 81
38291 Malonty

Vlastimil Starý
Malonty 81
38291 Malonty

MC0114 JK Jílek - Zootera z.sl
Čeňka Holase 228
39901 Milevsko
602661224
Dana Jílková
Krchov 2
26255 Petrovice

MC0118 JK Cunkov z.s.
Cunkov 5
39133 Cunkov

Vladimír Vopravil
Cunkov 5
39133 Cunkov

MC0119 JSK AGPI Nový Dvůr
Mírové náměstí 67
39701 Písek

Eva Muziková
Laziště 19
39804 Čimelice

MC0120 JSK Varta-Aleko z.s.
Stráž 8
39804 Čimelice
382 221516
Věra Olšbaurová
Stráž 8
39804 Stráž
382 229 516
MC0123 Koně Vondrov-JTJ HHC
Vondrov 762
37341 Hluboká n.Vltavou
387 966 184
Gabriela Kozáková
Vondrov 762
37341 Hluboká nad Vltavou
038/7966184
MC0126 JS Fénix
Mírová 454
38501 Vimperk
388 414 280
Marcela Budínská
1. máje 108
38501 Vimperk

MC0129 JK Avanti
Pod Skalkou 536
38101 Český Krumlov
380 711 270
Luboš Janovský
Pod Skalkou 536
38101 Český Krumlov

MC0131 Stáj Dita Opalice z.s.
Opalice 13
37007 Opalice

Jiří Kotalík
Opalice 13
37007 České Budějovice
387 998 110
MC0134 JK Slupenec
Slupenec 1
38101 Slupenec

Vendula Vélová
Slupenec 8
38101 Český Krumlov

MC0135 Ladislav Umlauf
Drkolná 3
38273 Vyšší Brod
380 746 764
Ladislav Umlauf
Drkolná 3
38273 Vyšší Brod
380 955 421
MC0137 JK Bessy z.s.
Náchod 12
39003 Tábor

Radka Dvořáková
Malojordánská 12
39003 Tábor

MC0138 Jaroslava Králová
Nádražní 434
39701 Písek

Jaroslava Králová
Podolí II. č.p. 2
39701 Písek

MC0139 JK Chadeva
Staré Sedlo 44
39165 Bechyně

Irena Průšová
Staré Sedlo 44
39165 Bechyně

MC0140 JK Bártův Dvůr Přeštěnice
Přeštěnice 7
39901 Přeštěnice

Vlasta Štvánová
Přeštěnice 7
39901 Přeštěnice

MC0143 JK JS ARS Č.Budějovice
Filipov 25
28601 Čáslav-Nové Město

František Lomský
Filipov 25 - jezd. středisko
28601 Čáslav-Nové Město

MC0148 Ing. Hořejší Přemysl
Chlum 1
38203 Křemže

Přemysl Hořejší
Chlum 1
38203 Křemže
380 741 085
MC0152 Jezdecká stáj Viktorie z.s.
Zhoř u Tábora 22
39002 Tábor

Petra Baborská
Zhoř u Tábora 22
39002 Tábor

MC0153 JK Jungvirt
Horní Planá 160
38226 Horní Planá

Stanislava Máchová
V domkách 160
38226 Horní Planá

MC0156 JK Čapková
Harantova 2241
39701 Písek
382219161 . ZAMĚST.
Marcela Čapková
Harantova 2241
39701 Písek
382219161
MC0160 JK Žitná z.s.
Žitná 50
38411 Žitná
388 324 920
Jindřich Lukáš
Žitná 50
38411 Žitná
388 324 920
MC0163 JK Tandem
Dubenec 5
37348 Dubenec

Zuzana Horká
Dubenec 5
37348 Dívčice

MC0164 JK Mladá Vožice
Noskov 10
39143 Mladá Vožice

Jaroslav Mareš
Noskov 10
39143 Mladá Vožice
381215782
MC0166 JK Caletto z.s.
Masarykova 983
37341 Hluboká nad Vltavou

Luboš Kozák
Masarykova 983
37341 Hluboká nad Vltavou

MC0169 JK Artex při SZEŠ Písek
Nemějice 15
39843 Bernartice

Barbora Hořavová
Nemějice 15
39843 Bernartice
382 588 815
MC0170 JS Mladotice
Mladotice 10
39701 Mladotice

Jiřina Kasíková
Mladonice 10
39701 Písek

MC0173 JK VOŠ a SZeŠ Tábor z.s.
Náměstí T.G.Masaryka 788
39001 Tábor
398 998 841
Jindra Bartáčková
Roháčova 1110
39002 Tábor (část)
380 421 030
MC0175 JS Equipropag o.s.
Radslavice 20
25756 Neveklov

Zdeňka Motyginová
Radslavice 20
25756 Neveklov

MC0176 Jezdecká stáj Rančice z.s..
Rančice 3
37007 Rančice

Milan Šebelka
Rančice 3
37007 Rančice
387 998 839
MC0177 Jezdecký klub Farma u lesa z.s.
č.6
39172 Sudoměřice u Bechyně

Hana Šonková
Sudoměřice u Bechyně 6
39172 Sudoměřice u Bechyně

MC0179 Jezdecký klub Ježek z.s.
Milčice 2
38801 Blatná
383 493 343
Pavla Hrubcová
Holečkova 2524
39701 Písek
383 493 343
MC0182 JK Fencer z.s.
Ústecká 696
39001 Tábor

Helena Neklová
Ústecká 696
39001 Tábor

MC0183 SS Zdeněk Hruška
Újezd 32
37501 Týn nad Vltavou
382 288 115
Zdeněk Hruška
Újezd 32
37501 Týn nad Vltavou

MC0185 JK Falea
Zd.Fibicha 34
37008 České Budějovice

Hana Civišová
Zd.Fibicha 34
37008 České Budějovice
387240642
MC0187 JK Újezd z.s.
Újezd 5
38901 Vodňany

Zdena Říhová
Budějovická 446
38901 Vodňany
389 770 864
MC0189 Fanklub Shagya
Pohorská Ves 34
38283 Pohorská Ves

Petr Hájek
Pohorská Ves 34
38283 Pohorská Ves

MC0191 JK Altius
Nítovice č. 42
37821 Nítovice
384 383 376
Michaela Kralertová
Mutyněves 1
37701 Jindřichův Hradec I
MC0194 JO Framak
Alej Míru 598
37501 Týn nad Vltavou

František Křivanec
Alej Míru 598
37501 Týn nad Vltavou

MC0196 JK Pet Horses
Chlumeček 12
38203 Křemže

Petra Čejková
Chlumeček 12
38203 Křemže

MC0199 JK Cavallomio.eu
Plzeňská 64
37004 České Budějovice

Tereza Bezrouková
Plzeňská 64
37004 České Budějovice 1

MC0200 Siglavy z.s.
Březí 30
37001 České Budějovice 7
731 563 458
Michaela Gronská
Březí 30
37007 České Budějovice

MC0202 Jezdecká stáj Delta, z.s.
Třebiště 34
39201 Soběslav
381 522 168
Petra Boháčová
Třebiště č.34
39201 Soběslav

MC0209 JK Equitacion
Pejšova Lhoha 1
39135 Borotín

Jiří Pejša
Pejšova Lhota 1
39135 Borotín

MC0210 JK Dobrošov z.s.
Dobrošov 2
39901 Milevsko

Šárka Kolářová
Duk.Bojovníků 2084
39003 Tábor

MC0213 JS Ohrazenice
Ohrazenice 2
38716 Volenice
383 394 210
Kateřina Hanušová
Ohrazenice 2
38716 Volenice
383 394 210
MC0214 JK Bacardi
U pískárny 517
37361 Hrdějovice

Roman Chovanec
U Pískárny 517
37361 Hrdějovice

MC0215 JK Borová
Borová 44
38101 Český Krumlov

Marcela Kamírová
Borová 44
38101 Český Krumlov

MC0217 JK Apollo Vodňanské Svobodné Hory z.s.
Bezručova 659
38901 Vodňany I

Beata Kohoutová
Stožice 77
38901 Vodňany I

MC0218 JK Paseky
Paseky 25
37401 Horní Stropnice

Robert Blíženec
Paseky 25
37335 Horní Stropnice

MC0222 JK Stáje Štětice, z.s..
Štětice 3
39811 Ražice
776 569 976
Eliška Konvičková
Štětice 3
39811 Protivín

MC0224 JK Mefisto, o.s.
Volenice 84
38716 Volenice

Kateřina Kumble
Volenice 84
38716 Volenice

MC0225 JK Zemědělské služby Dynín
Na sádkách 35
37005 České Budějovice
604 436 330
Hana Pokorná
Na sádkách 35
37005 České Budějovice

MC0227 Stáj A+L Planá z.s.
Planá 43
37001 České Budějovice 1

Alena Čapčuchová Procházková
Planá 43
37001 České Budějovice 1

MC0228 JK Gazalka, o.s.
Cehnice 168
38752 Cehnice
383 389 091
Jana Pichlíková
Cehnice 168
38752 Cehnice

MC0231 JK Energo, o.s.
Skalice 14
39201 Soběslav

Marie Vranková
Skalice 14
39201 Soběslav

MC0233 Jezdecký spolek L.Krušinová
Tušovice 17
26272 Březnice
234 811 295
Lenka Krušinová
Tušovice 17
26272 Březnice
318 682 498
MC0234 JK Hoslovice
Hoslovice 53
38719 Čestice

Terezie Daňková
Hoslovice 10
38719 Čestice

MC0235 Jan Valenta
Hatín 17
37701 Jindřichův Hradec I

Jan Valenta
Hatín 17
37701 Jindřichův Hradec I

MC0236 Česká jezdecká honební společnost
U Malše 20
37001 České Budějovice 1

Tomáš Krůta
U kříže 24
15800 Praha 5-Jinonice

MC0238 JS Maroušek Myslín,z.s..
Myslín 44
39806 Mirovice
720 758 450
Pavla Placáková
Hlubyně 4
26272 Březnice
720 758 450
MC0239 JK Safír
K hájovně 83
37006 Srubec
605877105
Karel Kolafa
K hájovně 83
37006 Srubec
387992403
MC0243 JK Shagya-Zborovice
Přední Zborovice 50
38701 Strakonice

Marcela Koptová
Heydukova 1098
38601 Strakonice

MC0244 Jezdecký klub Falco z.s.
Boletice 1
38101 Boletice

Karel Němec
Boletice 1
38101 Boletice

MC0245 JK Bašata Studnice z.s.
Jarošovská 705
37701 Jindřichův Hradec I

Jan Bašata
Jarošovská 705/II
37701 Jindřichův Hradec

MC0246 TJ Sokol Semice
K Píseckým horám 102
39701 Písek

Petra Kačírková
K Píseckým horám 102
39701 Písek

MC0247 JK Slapy
č 134
39176 Slapy u Tábora

Martina Jelínková
Soukenická 784
39111 Planá nad Lužnicí

MC0248 Jezdecká stáj Elista
Trojany 22
38272 Dolní Dvořiště

Veronika Šulcová
Trojany 22
38272 Dolní Dvořiště

MC0249 JK Hájná Hora
Hájná Hora 611
38501 Vimperk
388 400 496
Jiří Sušila
Hájná Hora 611
38501 Vimperk
388 400 496
MC0250 JK Míreč
Laciná 23
38801 Blatná
383 495 000
Radka Krausová
Laciná 23
38801 Blatná
383 495 000
MC0251 JK Statek Měšice
Chýnovská 223
39156 Měšice

Lenka Jůzová
Sportovní 263
39002 Tábor

MC0252 JK Farma Bukovsko
Bukovsko 46
38241 Kaplice

Jana Šárová
Bukovsko 46
38291 Kaplice

MC0253 Dressage Society z.s.
Pod Kánínem 1051
37341 Hluboká nad Vltavou

Klára Boháčková
Pod Káninem 1051
37341 Hluboká nad Vltavou

MC0254 Sportovní stáj Schay County
Krásná vyhlídka 328
39001 Horky

Ivana Jírová
Krásná vyhlídka 328
39001 Tábor (část)

MC0255 JK Konopiště z.s.
Konopiště 5
38422 Vlachovo Březí

Eduard Šejna
Konopiště 5
38422 Vlachovo Březí

MC0256 JK Frea Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota 21
39155 Chýnov

Hana Stuchlíková
Dlouhá Lhota 21
39155 Chýnov

MC0257 JK Equiteam Kaiser
Stožice 65
38901 Vodňany I

Karel Kaiser
Stožice 65
38901 Vodňany I

MC0258 Team Animalcare
Stará Dobev 11
39701 Písek

Eva Šandová
Stará Dobev 11
39701 Písek
MC0260 JK Šárka Protivín
B. Němcové 740
39811 Protivín

Šárka Drahošová
Bečelov 251
39811 Protivín

MC0261 JK prof.M.Hrabánkové z.s.
Újezd 18
37501 Týn nad Vltavou

Dana Kováčová
Újezd 18
37501 Týn nad Vltavou

MC0262 JK Delphinus
Nušlova 2258/2
15800 Praha 5

Michala Marešová
Nušlova 2258/2
15800 Praha

MC0264 Stáj Lhota pod Horami z.s.
Lhota pod Horami 6
37501 Temelín

Václav Kučera
Lhota pod Horami 6
37501 Týn nad Vltavou

MC0265 JS Robin J. Hradec
Nežárecká 381/IV
37701 Jindřichův Hradec I

František Prokeš
Nežárecká 381/IV
37701 Jindřichův Hradec

MC0266 Jezdecký areál ZOFI
Kadov 60
38733 Kadov u Blatné

Soňa Stejskalová
Kadov 60
38733 Kadov u Blatné

MC0270 JK Equis
Kubova Huť 9
38501 Vimperk

Zuzana Beranová
Kubova Huť 9
38501 Vimperk

MC0271 Military s.r.o.
Vilová 280
37333 Nové Hrady

Milan Tykal
Vilová 280
37333 Nové Hrady

MC0272 JK Sudoměřice u Bechyně z.s.
Sudoměřice u Bechyně 8
39172 Sudoměřice u Bechyně
607 637 199
Veronika Šonková
Sudoměřice u Bechyně 8
39172 Sudoměřice u Bechyně

MC0274 JK Zámek Skalice
Bohumilice 1
38481 Čkyně

Veronika Konvalinková
Bohumilice 1
38901 Čkyně
MC0275 JS Hrdina-Borotín
Borotín 142
39135 Borotín

Antonín Hrdina
Borotín 142
39135 Borotín

MC0276 Equiteam Vanišov
Čejkovice 32
37341 Hluboká nad Vltavou

Dominika Vanišová
Čejkovice 32
37341 Hluboká nad Vltavou

MC0277 Stáj Kroclov
Kroclov 3
37001 České Budějovice 1

Zdeněk Novotný
Kroclov 3
37001 Vrábče

MC0278 Jezdecký klub Hacur. z.s.
Nový Vojířov 22
37833 Nová Bystřice

Hana Reichová
Lužická 1792/34
12000 Praha 2-Vinohrady (část)

MC0279 Jezdecký klub Bargo, z.s.
Hvozdno 10
37365 Dolní Bukovsko

Pavla Barbuláková
Hvozdno 10
37365 Dolní Bukovsko

MC0280 SK Hodějov
Hodějov 36
38716 Hodějov

Edita Sluková
Hodějov 20
38716 Hodějov

MC0281 Stáj Basilika
Chlaponice
39701 Chlaponice

Lucie Sedláčková
Chlaponice 32
39701 Chlaponice

MC0283 Pivovar Jílovice z.s.
Jílovice 147
37312 Jílovice

Hana Kargbo
Jílovice 147
37332 Jílovice

MC0284 JK Dolní Dvořiště
Dolní Dvořiště č.p. 137
38272 Dolní Dvořiště

Kateřina Milsimrová
Zahradní 712
38241 Kaplice

MC0286 JK Oaks
Hvožďany 84
39165 Hvožďany

Kateřina Veselá
Veselská 663
37501 Týn nad Vltavou

 

 

MC0287 Kateřina Novotná
Jelemek 34
38301 Nebahovy

Kateřina Novotná
Jelemek 34
38301 Nebahovy

MC0288 JS Pod Lhotou
Tažovice 20
38716 Volenice

Lucie Šindelářová
Tažovice 20
38601 Strakonice

MC0289 Hiporehabilitace Krapet z.s.
Dynín 40
37364 Dynín

Markéta Petřičková
Dynín 40
37364 Dynín

MC0290 JK Oldřichovská konírna z.s.
Oldřichov 6
39143 Mladá Vožice

Eva Podrabská
Oldřichov 6
39143 Mladá Vožice

MC0291 Země-nezemě z.s.
Chlumec 30
37350 Olešník

Iva Pudichová
Chlumec 30
37350 Olešník

MC0292 Stáj Cejsice z.s.
Cejsice 22
38501 Vimperk

Filip Žlábek
Cejsice 22
38501 Vimperk

MC0293 JK Semiramis z.s.
Tichá 1
38272 Dolní Dvořiště

Alexej Burian
Hranice č.p. 12
37401 Trhové Sviny

MC0294 JS Bělčice, z.s.
Náměstí J. Kučery 27
38743 Bělčice

Zbyněk Novotný
nám. J.Kučery 27
38743 Bělčice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Menu

ZVJ 2018

 31.3. Sudoměřice u Bechyně

 

 

UPOZORNĚNÍ PRO SUBJEKTY- ZMĚNA ČÍSEL ÚČTŮ PRO PLATBY V ČJF

 1. Účet určený pro veškeré platby generované Jezdeckým informačním systémem (JIS)

Pro účely plateb generovaných na základě platebních příkazů JISu používejte výhradně účet

Název banky: FIO Banka, a.s.

Číslo účtu: 4800048000 / 2010

Variabilní symbol: číslo platby na platebním příkazu generovaného z JISu

Určeno zejména pro platby za:

  • licenční poplatky subjektů (členství subjektů)
  • registrace subjektů
  • členské a registrační poplatky osob
  • licence osob
  • licence koní
  • FEI licence osob a koní
  • od cca 2. čtvrtletí 2017 i platby za školení, ZZVJ

 2. Účet určený pro ostatní platby, které nelze platit přes JIS

Pro platby, které nelze vygenerovat v JISu je určený účet:

Název banky: Moneta, a.s. (GE Money Bank, a.s.)

Číslo účtu: 1732702504 / 0600

Variabilní symbol: je nutné vyžádat na sekretariátu ČJF
(na adrese info@cjf.cz) a vyčkat na jeho doručení)

Určeno zejména pro platby za:

  • v 1. čtvrtletí 2017 - platby za školení, ZZVJ a další akce pořádané ČJF
  • všechny pokuty a penále
  • sponzorské dary
  • veškeré další platby, které nelze generovat v Jezdeckém Informačním systému

 Pokud si nejste jisti, který účet použít, obraťe se na zaměstnance sekretariátu ČJF, kteří Vám s platbou pomohou.

 

JIHOČESKÝ POHÁR PRO DĚTI A JUNIORY 2017

Jihočeský pohár pro děti a juniory pro rok 2016 vypisuje jihočeský OV. Je určen všem dětem, juniorům ve skokových a jezdcům na pony startujícím v drezurních soutěžích za jihočeské kluby. Jezdci mohou sbírat výsledky v drezurních a skokových soutěžích stupně Z-S na všech oficiálních drezurních závodech na území oblasti.

SKOKY - KONEČNÉ POŘADÍ:

JUNIOŘI

  1. Simona Suchá - SS Třeboň
  2. Čížková Monika - STÁJ PAPOUŠEK
  3. Marečková Kateřina - JK Tandem

DĚTI

  1. Barbora Pártlová - JK Falea
  2. Jana Táboříková - JK Falea
  3. Alena Kozojedová - SK Borová

DREZURA - KONEČNÉ POŘADÍ

PONY

  1. Jana Táboříková - JK Falea
  2. Karolína Dvořáková - JK Dolli Zálší
  3. Michela Podešvová - JK Falea

DĚTI A JUNIOŘI

  1. Jana Táboříková -JK Falea
  2. Kristýna Kačírková - TJ Sokol Semice
  3. Lucie Horová - JK Argos

 

JČ POHÁR PRO DĚTI A JUNIORY 2016
boháčová sissi[2].jpg
130515_samba.jpg

JIHOČESKÝ SERIÁL VYTRVALOSTI 2016

Také vytrvalostní jezdci budou v letošním roce sbírat body pro závěrečné vyhodnocení v Jihočeském seriálu vytrvalosti. Narozdíl od skoků a drezury je tento otevřen jezdcům všech kategorií. Kompletní informace naleznete v přiloženém dokumentu.

KONEČNÉ POŘADÍ ROČNÍKU 2015

1. Kokořová Petra , Fanklub Shagya
2. Kovářová Jitka, JK Shagya Vilémov
3. Adensamer Florian, Rakousko

JIHOČESKÝpohár VYTRVALOSTI 2016.pdf
vytrvalost - foto michaela litovova

VÝZVA PRO VŠECHNY FOTOGRAFY

Máte zajímavé fotografie z jezdeckých akcí pořádaných v jihočeské oblasti ? Pokud ano a máte také zájem o jejich uveřejnění, kontaktujte prosím administrátora www stránek Ing. Janu Kreidlovou na info@cjf-jc.cz.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Fulltextové vyhledávání

NEJBLIŽŠÍ AKCE

FOTOGALERIE

29.4.2014 DUBENEC

2013
30.3. Dubenec
15.-16.6. PÍSEK
18.5. POLÍKNO
29.6.POLÍKNO
20.7.POLÍKNO
10.- 11. 8. POLÍKNO OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

cjf-jc