animace animace animace animace animace animace
logo
JIHOČESKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE

OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

V letošním roce 2022 jsou naplánována OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ v disciplínách DREZURA, SKOKY, VŠESTRANNOST a ENDURANCE

Oblastní výbor Jihočeské oblasti ČJF podpoří příspěvky první tři umístěné v oblastních mistrovstvích všech disciplin a kategorií, které se uskuteční a na startu bude minimálně 5 dvojic:
 
- v kategorii dětí: 2000,- Kč (1000-600-400) ve věcných cenách (poukázky)
 
- v kategorii juniorů: 3500,- Kč (2000-1000-500) vyplacené v penězích
 
- v kategorii ml. jezdců: 3500,- Kč (2000-1000-500) vyplacené v penězích
 
- v kategorii seniorů: 6000,- Kč (3000-2000-1000) vyplacené v penězích
 
Ve všech kategoriích OM budou pro první tři umístěné předány medaile a ceny.
 
 
 
2022
SKOKY - OM ve skoku U25,Ž.SEN,DRUŽSTVA 02.07.2022 - 03.07.2022 ZEMSKÝ HŘEBČINEC PÍSEK s.p.o.
SOUTĚŽ DRUŽSTEV
1. OPALICE
Včelová Beáta - STARK
Kotalík Matěj - CARDINA
Kotalíková Daniela CINDERELLA
Novák Jan CHARLOTTE
2. KARO
Kozojedová Alena NESTEA
Táboříková Jana KASJMIR VGW 1
Gřegořková Lucie CALESTTO
Kutišová Veronika KIRBY 49
3. KONOPIŠTĚ
Růžičková Petra JAVOR 2
Zušťák Zbyněk ROYAL LUCK BE-ST Z
Zahrádka Viktor BEAUTIFUL (HANNAH 2)
Kojanová Nikola MIKE T
 
OM U25
 
OM SENIOŘI
OM ve skoku pony, dětí a juniorů 16. 7. 2022 ZEMSKÝ HŘEBČINEC PÍSEK s.p.o. 
 
OM PONY 14-16 let 
OM DĚTÍ
 
OM JUNIORŮ
 
DREZURA - 2.10.2022 pořádá JK TANDEM Dubenec
akce je podpořena z rozpočtu Jihočeského krajejihocesky-kraj-barevne-1024x450.png
 
PONNY 
 
 
DĚTI
 
JUNIOŘI
 
U25
SENIOŘI
 
DRUŽSTVA
1. FALEA 1 
Ing. Civišová Petra Miki C0687 DELGADO 1 KJ10OK 68,704%
Ing. Civišová Hana C0686 EXOTIC-M KJ0KPJ 66,605%
Kotisová Sára C1615 COLORADO 5 KJ0YGC 63,271%
Ing. Mikolášová Anna C0887 GSS REBELIE XXXVIII - 115 KJ1042 62,531%
Dotace: 3000,00 CZ Úspěšnost: 198,580%

2. ARGOS 
Jarošová Markéta J0WL7 CALAMITY SUNNY-FLOWER(CZE)KJ1059 64,444%
Dziuba Dziyana C1546 KINSKY SANTIAGO KJ0JGR 63,827%
Šestáková Anna J1167 ANGELIS MAGGIE (CZE) KJ0T45 62,346%
Drnková Michaela C1659 MAKID S KJ0XJD 56,234%
Dotace: 2000,00 CZ Úspěšnost: 190,617%

3. FALEA 2 
Gajdolínová Veronika C1571 OSTIA KJ10AC 65,309%
Podešvová Michaela J0UTJ ZACLIN KJ0VRK 64,506%
Hafnerová Jana J126G MR.MÍŠA-SL KJ0ESZ 60,000%
Bostlová Gabriela J0XYC BOHÉM KJ092J 59,630%
Dotace: 1000,00 CZ Úspěšnost: 189,815%
 
 
2021
OM ve skoku U25,Ž.SEN,DRUŽSTVA 03.07.2021 - 04.07.2021
ZEMSKÝ HŘEBČINEC PÍSEK s.p.o.
 
1. MÍSTO
Zahrádka Viktor BEAUTIFUL (HANNAH 2), Růžičková Petra JAVOR 2 ,Ludačková Vendula GUMERSINDO
2. MÍSTO M. HRABÁNKOVÁ
Hruška Zdeněk GIOVANY ,Tměj Jiří  LONDONDERRY DK  Vacek David CALIB DK Špičák Roman LUDVÍK 2 8
3. MÍSTO OPALICE 1
Kotalíková Daniela CINDERELLA , Novák Jan CARUSO 437  Benešová Johanka CASIE 3 Kotalík Matěj  CASALLA BLUE PS
 
U25
1. Novák Jan - CESANO V - Jarmila Hořejší 
2. Táboříková Jana - JUMPING LE BOBA -Jezdecký klub Karo, 
3. Šindelářová Aneta - FRILIGHT -JS Pod Lhotou 
 

ŽENY

1. DE JAGEROVÁ KATEŘINA - CANDY BOY - JK SLAPY
2. Pokorná Hana - KYRIL - JK Zemědělské služby Dynín
3. Hnízdilová Eliška - EASTERBOY- JK Tandem
 
SENIOŘI
1. Ing. Štěrba Jakub – HEARTVIT ZH - Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
2. Kotalík Matěj – CESANO V - Stáj Dita Opalice
3. Tměj Jiří LONDONDERRY DK - JK prof.M.Hrabánkové z.s.
 
 
OM ve skoku pony, dětí a juniorů 08. 08. 2021 ZEMSKÝ HŘEBČINEC PÍSEK s.p.o.
 
PONNY - JEZDCI 11 - 13 LET
1. ČÍŽKOVÁ NIKOL - LIPTON TIMON - RESCUE AND RIDERS TEAM
2. HORKÁ GABRIELA - SISSI28 - JK TANDEM
3. RÉDLOVÁ NATÁLIE - DAISY SMART - JK TANDEM
 
PONNY - JEZDCI 14 - 16 LET
1. KŘENKOVÁ BARBORA - FUNNY 3 - JK TANDEM
2. VEJVODOVÁ NELA - ROMEO 17 - JEZDECKÝ KLUB KARO
3. POSPÍŠILOVÁ SIMONA - MENAI ENDAF - EQUUSCENTRUM
 
DĚTI NA VELKÝCH KONÍCH
1. PODEŠVOVÁ MICHAELA - UNIQUE 1 - JK FALEA
2. ČÍŽKOVÁ NICOL - FAIR 1 - RESCUE AND RIERS TEAM
3. KREJČÍ ŠTĚPÁNKA - TAZ TIMES - JK KONOPIŠTĚ
 
JUNIOŘI
1. KOZOJEDOVÁ ALENA - NESTEA - JK SLUPENEC
2. KOTISOVÁ SÁRA - COLORADO 5 - JK FALEA
3. VEJVODOVÁ NELA - UNWANTED ZEUS - JEZDECKÝ KLUB KARO
 
 
VŠESTRANNOST - 10. - 12.9. 2021 - BOROVÁ

Novými mistry Jihočeské oblasti ve všestrannosti se pro rok 2021 stali:

v kategorii SENIORŮ + U25 - PRŮCHA DUŠAN - FORTIS - JK ALTIUS

v kategorii PONY + DĚTI - KAČÍRKOVÁ VENDULA - GLEN LUKAS - TJ SOKOL SEMICE

 

DREZURA - 11.09.2021 JK TANDEM Dubenec
 
PONNY - JEZDCI 8 - 13 LET
1. HORKÁ GABRIELA - CONNY 3  - JK TANDEM 
2. ČERNÁ KARLA THEODORA - ANGELIS MAGIE - JK ARGOS
3. RÉDLOVÁ NATÁLIE - DAISY SMART - JK TANDEM
 
PONNY - JEZDCI 14 - 16 LET
1 . KRAKOVIČOVÁ NIKOL - MARLEY - JK ŠÁRKA PROTIVÍN
2. JAROŠOVÁ MARKÉTA - CALAMITY SUNNY FLOWER - JK ARGOS
3. KŘENKOVÁ BARBORA - FUNNY 3 - JK TANDEM
 
DĚTI
1. PODEŠVOVÁ MICHAELA - ZACLIN - JK FALEA
2.KARGBO VIOLA - BELLINI LUŽICKÝ - JK PIVOVAR JÍLOVICE
3. PETRÁCHOVÁ TEREZA - MALŠE LUŽICKÁ - JK ARGOS
 
JUNIOŘI
1. HRABÁČOVÁ TEREZA - RAGNAR LOTHBROCK- EQUITEAM LOMEC
2. KOTISOVÁ SÁRA - COLORADO 5 - JK FALEA
3. KRAKOVIČOVÁ NIKOL - LAMBRUSCO 1 - JK ŠÁRKA PROTIVÍN
 
U25
1. GAJDOLÍNOVÁ VERONIKA - BOHÉM  - JK FALEA
2. DRNKOVÁ MICHAELA - SOLO PALADIA XVII-44 - JK ARGOS
3. HOROVÁ LUCIE - CAROSE - JK ŠÁRKA PROTIVÍN
 
SENIOŘI
1. CIVIŠOVÁ PETRA MIKI - CENTIUS- JK FALEA
2. DZIUBA DZIYANA - AVELANGE - JK ARGOS
3. CIVIŠOVÁ HANA - EXOTIC-M - JK FALEA
 
 
VYTRVALOST 26.9.2021 POHORSKÁ VES
 
JUNIOŘI + MLADÍ JEZDCI
1. BERNARDOVÁ ELIŠKA - GANETT - JK EQUIS
2. HRDINOVÁ ANTONIE - MAYMUN AQ - JS  HRDINA BOROTÍN
3. KONOPA MIROSLAV - EFOL - ENDURANCE STABLE SEMIRAMIS
 
SENIOŘI
1. ING. NOVOTNÁ MARINA - HANINE AL SHAHANIA - JK WOOD-SERVICE TEAM
2. MUŽÍKOVÁ NIKOLA - NADINKA - JK STÁJE ŠTĚTICE
3. HRDINA ANTONÍN - BASARI - JS HRDINA BOROTÍN
 
 
 

 

 
VÝSLEDKY OBLASTNÍCH MISTROVSTVÍ:
2020

Menu

LOGO CJF JČ.jpg

 ZZVJ 2024

ZEMSKÝ HŘEBČINEC PÍSEK s.p.o.

5.4.2024

OCM 2024

 SKOKOVÉ OCM S JAROSLAVEM JINDROU - JK Tandem Dubenec

13.-14.1.; 3. - 4. 2.; 2.-3.3. 2024 a plovoucí termín 30.-31.3 2024 podle venkovních podmínek a místu pořádání

přihlášky pouze přes JIS

 https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce

 

JIHOČESKÉ ŽEBŘÍČKY  VÝSLEDKY 2023

Parkur 2023.jpg

Drezura 2023.jpg 

Kopie návrhu Parkur.jpg

Vytrvalost 2023.jpg

 

MČR 2023

FACEBOOK JIHOČESKÉ OBLASTI

 

SLEDUJTE NOVÝ PROJEKTjsem hrdý jihočech.jpg

INFO PRO POŘADATELE ZÁVODŮ zde

SCHVALOVÁNÍ ROZPISŮ provádí Kamila Vaňková

kamila.vankova@centrum.cz

 

Směrnice výše stravného a náhrady cestovních výdajů 2022

 

   


boháčová sissi[2].jpg
130515_samba.jpg

vytrvalost - foto michaela litovova

VÝZVA PRO VŠECHNY FOTOGRAFY

Máte zajímavé fotografie z jezdeckých akcí pořádaných v jihočeské oblasti ? Pokud ano a máte také zájem o jejich uveřejnění, kontaktujte prosím administrátora www stránek Ing. Janu Kreidlovou na kreidl.jana@seznam.cz.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložithttps://ipo.antee.cz/user.php?oid=6763932&nid=12006

JEDNÁNÍ OBLASTNÍHO VÝBORU 2024

 

OBLEČENÍ V JIHOČESKÝCH BARVÁCH

 Pro letošní sezónu navrhla a realizovala oblečení a vybavení firma Equiservis spol. s.r.o.. 

363310035_666342678864070_6336505149277713100_n.jpg

 

FOTOGALERIE

29.4.2014 DUBENEC

2013
30.3. Dubenec
15.-16.6. PÍSEK
18.5. POLÍKNO
29.6.POLÍKNO
20.7.POLÍKNO
10.- 11. 8. POLÍKNO OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

cjf-jc