animace animace animace animace animace animace
logo
JIHOČESKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE

2017

 DREZURNÍ OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ BOROVÁ 24.5.2017

PONY

  1. JANA TÁBOŘÍKOVÁ  - CHEYENE - JK FALEA
  2. ALENA KOZOJEDOVÁ - CHARLOTTE 7 - SPORTOVNÍ KLUB BOROVÁ
  3. KAROLÍNA DVOŘÁKOVÁ - PRETTY GINGER - JK DOLLI ZÁLŠÍ

JUNIOŘI

  1. LUCIE HOROVÁ - KINSKY SANTIAGO - JK ARGOS
  2. KRISTÝNA KAČÍRKOVÁ - DANTÉS - TJ SOKOL SEMICE
  3. KLÁRA VODIČKOVÁ - BOHEMIE - JK ARGOS

SENIOŘI

  1. EVA JANČAŘÍKOVÁ - DON JAZZ - JK FALEA
  2. ING. PETRA MIKI CIVIŠOVÁ - MARRYLOU 1 - JK FALEA
  3. ING. MICHAELA ŽÁČKOVÁ - CARISMA - JK TANDEM

 

SKOKOVÉ OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ - POLÍKNO 9.9.2017

JUNIOŘI

  1. KATEŘINA MAREČKOVÁ - COUDY 1 - JK TANDEM
  2. SIMONA SUCHÁ - CONIE 1- JS TŘEBOŇ
  3. MONIKA ČÍŽKOVÁ  - VENTEL - STÁJ PAPOUŠEK

SKOKOVÉ OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ - DUBENEC 30.9.- 1.10. 2017

PONY - JEZDCI 8 - 10LET

  1. MICHAELA PODEŠVOVÁ - BRILLIANT TEREZA - JK FALEA
  2. VENDULA KAČÍRKOVÁ - MYTHOS - TJ SOKOL SEMICE
  3. GABRIELA HORKÁ - MÁJA 6 - JK TANDEM

PONY PŘEBOR SKOKY 8-10 LET.jpg

PONY - JEZDCI - 11- 13 LET

  1. KAROLÍNA DVOŘÁKOVÁ - LUCKY AIA - JK DOLLI ZÁLŠÍ
  2. ALENA KOZOJEDOVÁ - ANDY 11 - SK BOROVÁ
  3. SÁRA KOTISOVÁ - RŮŽENKA - JK FALEA

PONY  - JEZDCI - 14 - 16 LET

  1. JANA TÁBOŘÍKOVÁ - MAYBE THE BEST - JK FALEA
  2. ALEXANDRA DE JAGEROVÁ - DRAK 11 - JK SLAPY
  3. LUCIE GŘEGOŘKOVÁ - VIKING 10 - JK FALEA

DĚTI NA VELKÝCH KONÍCH

  1. BARBORA PÁRTLOVÁ - VALENCIA 3 - JK FALEA
  2. JANA TÁBOŘÍKOVÁ - CORDELIA 1 - JK FALEA
  3. ALENA KOZOJEDOVÁ - NOEMI 1 - SK BOROVÁ

DRUŽSTVA

  1. FALEA - J. TÁBOŘÍKOVÁ, P. MIKI CIVIŠOVÁ, H. CIVIŠOVÁ, M. ŠRÁMKOVÁ
  2. TANDEM - K. MAREČKOVÁ, E. HNÍZDILOVÁ, V. HORKÝ, T. MRZENA
  3. RETRO - J. MAYER, L. KOZÁK. MVDR. OULICKÝ, MGR.K . HANUŠOVÁ

 

ŽENY 

  1. ING. HANA CIVIŠOVÁ - SUNSHINE 3 - JK FALEA
  2. KRITÝNA NECHANICKÁ - ROULETTE 1 - JK CAVALLONIO.EU
  3. ELIŠKA HNÍZDILOVÁ - COLIN 1 - JK TANDEM

DSC_7315[1].JPGom ženy.jpg

SENIOŘI

  1. MATĚJ KOTALÍK - ARAMIS 16 - STÁJ DITA OPALICE
  2. JIŘÍ PAPOUŠEK - STAKATA - STÁJ PAPOUŠEK
  3. FILIP ŽLÁBEK - GAVORA BONO - STÁJ CEJSICE

 om senioři.jpgDSC_7385.JPG

OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ VE VYTRVALOSTI - POHORSKÁ VES 30.9.2017 

 SENIOŘI

  1. HANA TONCAROVÁ - ELISA 1 - JK SHAGYA ZBOROVICE
  2. PETRA KOKOŘOVÁ - LATIF GHAZAL - JK SEMIRAMIS
  3. LENKA KUBÁLKOVÁ - HADŽI 3 - JK SEMIRAMIS

kompletní výsledky najdete na https://www.jezdectvi.org/zavody

 

Uložit

Menu

ZVJ 2018

 31.3. Sudoměřice u Bechyně

 

 

UPOZORNĚNÍ PRO SUBJEKTY- ZMĚNA ČÍSEL ÚČTŮ PRO PLATBY V ČJF

 1. Účet určený pro veškeré platby generované Jezdeckým informačním systémem (JIS)

Pro účely plateb generovaných na základě platebních příkazů JISu používejte výhradně účet

Název banky: FIO Banka, a.s.

Číslo účtu: 4800048000 / 2010

Variabilní symbol: číslo platby na platebním příkazu generovaného z JISu

Určeno zejména pro platby za:

  • licenční poplatky subjektů (členství subjektů)
  • registrace subjektů
  • členské a registrační poplatky osob
  • licence osob
  • licence koní
  • FEI licence osob a koní
  • od cca 2. čtvrtletí 2017 i platby za školení, ZZVJ

 2. Účet určený pro ostatní platby, které nelze platit přes JIS

Pro platby, které nelze vygenerovat v JISu je určený účet:

Název banky: Moneta, a.s. (GE Money Bank, a.s.)

Číslo účtu: 1732702504 / 0600

Variabilní symbol: je nutné vyžádat na sekretariátu ČJF
(na adrese info@cjf.cz) a vyčkat na jeho doručení)

Určeno zejména pro platby za:

  • v 1. čtvrtletí 2017 - platby za školení, ZZVJ a další akce pořádané ČJF
  • všechny pokuty a penále
  • sponzorské dary
  • veškeré další platby, které nelze generovat v Jezdeckém Informačním systému

 Pokud si nejste jisti, který účet použít, obraťe se na zaměstnance sekretariátu ČJF, kteří Vám s platbou pomohou.

 

JIHOČESKÝ POHÁR PRO DĚTI A JUNIORY 2017

Jihočeský pohár pro děti a juniory pro rok 2016 vypisuje jihočeský OV. Je určen všem dětem, juniorům ve skokových a jezdcům na pony startujícím v drezurních soutěžích za jihočeské kluby. Jezdci mohou sbírat výsledky v drezurních a skokových soutěžích stupně Z-S na všech oficiálních drezurních závodech na území oblasti.

SKOKY - KONEČNÉ POŘADÍ:

JUNIOŘI

  1. Simona Suchá - SS Třeboň
  2. Čížková Monika - STÁJ PAPOUŠEK
  3. Marečková Kateřina - JK Tandem

DĚTI

  1. Barbora Pártlová - JK Falea
  2. Jana Táboříková - JK Falea
  3. Alena Kozojedová - SK Borová

DREZURA - KONEČNÉ POŘADÍ

PONY

  1. Jana Táboříková - JK Falea
  2. Karolína Dvořáková - JK Dolli Zálší
  3. Michela Podešvová - JK Falea

DĚTI A JUNIOŘI

  1. Jana Táboříková -JK Falea
  2. Kristýna Kačírková - TJ Sokol Semice
  3. Lucie Horová - JK Argos

 

JČ POHÁR PRO DĚTI A JUNIORY 2016
boháčová sissi[2].jpg
130515_samba.jpg

JIHOČESKÝ SERIÁL VYTRVALOSTI 2016

Také vytrvalostní jezdci budou v letošním roce sbírat body pro závěrečné vyhodnocení v Jihočeském seriálu vytrvalosti. Narozdíl od skoků a drezury je tento otevřen jezdcům všech kategorií. Kompletní informace naleznete v přiloženém dokumentu.

KONEČNÉ POŘADÍ ROČNÍKU 2015

1. Kokořová Petra , Fanklub Shagya
2. Kovářová Jitka, JK Shagya Vilémov
3. Adensamer Florian, Rakousko

JIHOČESKÝpohár VYTRVALOSTI 2016.pdf
vytrvalost - foto michaela litovova

VÝZVA PRO VŠECHNY FOTOGRAFY

Máte zajímavé fotografie z jezdeckých akcí pořádaných v jihočeské oblasti ? Pokud ano a máte také zájem o jejich uveřejnění, kontaktujte prosím administrátora www stránek Ing. Janu Kreidlovou na info@cjf-jc.cz.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Fulltextové vyhledávání

NEJBLIŽŠÍ AKCE

FOTOGALERIE

29.4.2014 DUBENEC

2013
30.3. Dubenec
15.-16.6. PÍSEK
18.5. POLÍKNO
29.6.POLÍKNO
20.7.POLÍKNO
10.- 11. 8. POLÍKNO OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

cjf-jc