animace animace animace animace animace animace
logo
JIHOČESKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE

2018 - OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

 BOROVÁ - VŠESTRANNOST - 18.05.2018 - 20.05.2018

https://www.jezdectvi.org/zavody/180518C1/vysledky

kategorie - JUNIOŘI + DĚTI

  1. Alena KOZOJEDOVÁ - LEA 5 - Sportovní klub Borová z.s.
  2. Michaela NEUMANNOVÁ - NATALI 4 - JK Dobrošov
  3. Ida SOUKUPOVÁ - LORIETA 2 - TJ Sokol Semice

kozojedová.jpg

BOROVÁ - DREZURA - 26.05.2018 - 27.05.2018 

https://www.jezdectvi.org/zavody/180526C2/vysledky

 

kategorie - PONY  -JEZDCI 8-12 LET

kategorie - PONY- JEZDCI 13-16 LET

kategorie - DĚTI

kategorie - JUNIOŘI

kategorie - SENIOŘI

 

DUBENEC - SKOKY - 05.10.2018 - 07.10.2018

https://www.jezdectvi.org/zavody/181006C1/vysledky

kategorie - PONY - JEZDCI 11 - 13 LET

  1. Alena KOZOJEDOVÁ - ANDY 11 - Sportovní klub Borová z.s.
  2. Michaela PODEŠVOVÁ - BRILIANT TEREZA - JK Falea
  3. Ema HOLASOVÁ - DRAK 11 - JK Slapy

kategorie -PONY - JEZDCI 14 - 16 LET

  1. Jana TÁBOŘÍKOVÁ - GINGER 6 - JK Falea
  2. Sára KOTISOVÁ - NISPUCK -JK Falea
  3. Lucie GŘEGOŘKOVÁ - VIKING 10 - JK Falea

kategorie - DĚTI NA VELKÝCH KONÍCH

  1. Karolína DVOŘÁKOVÁ - CORNELIA K - JK Dolli Zálší
  2. Alena KOZOJEDOVÁ - LEA 5 - Sportovní klub Borová z.s.
  3. Klára PULCHARTOVÁ - CARETA - JK Slapy

kategorie - JUNIOŘI

  1. Barbora PÁRTLOVÁ - RULETT 11 - JK Falea
  2. Alexandra DeJAGEROVÁ - VOIGTSDORF CITYSLICKER - JK Slapy
  3. Jana TÁBOŘÍKOVÁ - UNWANTED ZEUS - JK Falea

kategorie -DRUŽSTVA

  1. FALEA - J. TÁBOŘÍKOVÁ, A. KOSTOHRYZOVÁ, P. M . CIVIŠOVÁ, M. ŠRÁMKOVÁ
  2. TANDEM - T. MRZENA, K. DVOŘÁKOVÁ, E. HNÍZDILOVÁ, V. HORKÝ
  3. EQUUS + TŘEBOŇ - R. VASYLYSHIN, Š. JANDOVÁ, A. NĚMCOVÁ, J. ŠPALOVÁ

kategorie - MLADÍ JEZDCI

  1. Barbora KAMÍROVÁ - VANESSA MAE - Sporotvní klub Borová z,s.
  2. Lukáš MATUŠKA - CON COSMOS - JK SZeŠ TÁBOR
  3. Karolína PROKEŠOVÁ - LITTLE GUN 1 - JS Robin Jindřichův Hradec

kategorie - ŽENY

  1. Hana POKORNÁ - KYRIL - JK ZS DYNÍN
  2. Mgr. Kateřina HANUŠOVÁ - CORNET´S NINJA - JS OHRAZENICE
  3. Markéta ŠRÁMKOVÁ - CASARELLA - JK Falea

kategorie - SENIOŘI

  1. Jiří PAPOUŠEK - FARISTO - Stáj Papoušek
  2. Jiří TMĚJ - CROSBY DK - JK PROF. M. HRABÁNKOVÉ
  3. Václav HORKÝ - ASILE DE PAIX P - JK Tandem

Papoušek vítez.jpeg

 BOROTÍN - STARÝ ZÁMEK - VYTRVALOST - 03.11.2018 

https://www.jezdectvi.org/zavody/181103C1/prihlasky

kategorie - SENIOŘI

  1. Petra KOKOŘOVÁ - LATIF GHAZAL - JK SEMIRAMIS
  2. Anna BUŠTOVÁ - BAHIE/SEMIRAMIS 16 - JK SEMIRAMIS
  3. Andrea KUČEROVÁ - BAZALKA 1 - Fanklub Shagya

 

 MEDAILISTÉ Z MČR 2018

JIHOČESKÁ OBLAST - prezentace ples 

MČR SKOKY SENIOŘI, MLADÍ JEZDCI 25.-27.7.2018 ZDUCHOVICE   

1.    MATĚJ KOTALÍK                JEDNOTLIVCI      III.           MC0131               

 

MČR VE VŠESTRANNOSTI 19.-22. 7. 2018 PARDUBICE         

1.    JOHANA VALENTOVÁ      STARŠÍ JUNIOŘI  II.            MC0235               

2.    ALENA KOZOJEDOVÁ                      DĚTI      I.             MC0215               

3.    MICHAELA NEUMANNOVÁ            DĚTI      III.           MC0210               

4.    MICHAELA NEUMANNOVÁ            PONY L  III.           MC0210                               

5.    ALENA KOZOJEDOVÁ      PONY ZL               I.             MC0215                               

 

MČR PONY SKOK + DREZURA 22.- 26. 8. 2018 ZDUCHOVICE

 

1.    JANA TÁBOŘÍKOVÁ          SKOK 14-16 LET P DO 148 CM       I.             MC0185                               

2.    SÁRA KOTISOVÁ                DREZURA 14-16 LET P DO 148     I.             MC0185               

3.    KAROLÍNA DVOŘÁKOVÁ DREZURA 11-13 LET                              III.          MC0101

 

DREZURNÍ DRUŽSTVO JIŽNÍ ČECHY

4.    KAROLÍNA DVOŘÁKOVÁ DREZURA DRUŽSTVA                       II.           

5.    PODEŠVOVÁ MICHAELA DREZURA DRUŽSTVA                       II.                                          

6.    SÁRA KOTISOVÁ                DREZURA DRUŽSTVA                       II.                                          

7.    NIKOL KRAKOVIČOVÁ     DREZURA DRUŽSTVA                       II.                                          

 

 MČR DREZURA  15.-19.8.2018 KRÁLOVICKÝ DVŮR                                                                                      

1.    JANA TÁBOŘÍKOVÁ          JUNIOŘI MLADŠÍ 14-16LET            II.            MC0185               

 

MČR VE VYTRVALOSTI 25. 8. 2018 SLAVOŠOV                                                                                                        

1.    JAKEŠOVÁ MICHAELA      SENIOŘI                                              I.             MC0275               

 JIHOČESKÁ OBLAST - MEDAILISTÉ Z MČR - PREZENTACE PLES 


   

Menu

KALENDÁŘ 2019

Závody na rok 2019 naleznete v Jezdeckém Informačním Systému (JIS)

Kompletní sportovní kalendář závodů ČJF včetně hobby závodů, včetně schválených rozpisů a možnosti se na závody přihlásit. Na témže místě jsou i veřejně dostupné seznamy startujících a pokud pořadatel vloží, tak i předběžné startovní listiny a výsledkové listiny.

 Máte možnost filtrovat závody dle:

  • disciplíny (i více disciplín)
  • oblasti (i více oblastí)
  • typu závodů (např. Český drezurní pohár, čisté Hobby závody, všechny Národní (oficiální) závody, mezinárodní závody a další..)
  • typu soutěží pořádaných v rámci závodů (hobby, pony, KMK)

 

 

ZVJ 2019

 30.3. Sudoměřice u Bechyně

přihlášky pouze přes JIS

 https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce

JIHOČESKÝ POHÁR PRO DĚTI A JUNIORY 2018

Jihočeský pohár pro děti a juniory pro rok 2018 vypisuje jihočeský OV. Je určen všem dětem, juniorům ve skokových a jezdcům na pony startujícím v drezurních soutěžích za jihočeské kluby. Jezdci mohou sbírat výsledky v drezurních a skokových soutěžích stupně Z-S na všech oficiálních závodech na území oblasti.

Jihočeský pohár pro děti a juniory 2018- SKOKY -PRAVIDLA.pdf

Jihočeský pohár pro děti a juniory - 2018 - DREZURA - PRAVIDLA

 
boháčová sissi[2].jpg
130515_samba.jpg

JIHOČESKÝ POHÁR VYTRVALOSTI 2018

Také vytrvalostní jezdci budou v letošním roce sbírat body pro závěrečné vyhodnocení v Jihočeském seriálu vytrvalosti. Narozdíl od skoků a drezury je tento otevřen jezdcům všech kategorií. Kompletní informace naleznete v přiloženém dokumentu.

KONEČNÉ POŘADÍ ROČNÍKU 2015

1. Kokořová Petra , Fanklub Shagya
2. Kovářová Jitka, JK Shagya Vilémov
3. Adensamer Florian, Rakousko

JIHOČESKÝpohár VYTRVALOSTI 2018.pdf
vytrvalost - foto michaela litovova

VÝZVA PRO VŠECHNY FOTOGRAFY

Máte zajímavé fotografie z jezdeckých akcí pořádaných v jihočeské oblasti ? Pokud ano a máte také zájem o jejich uveřejnění, kontaktujte prosím administrátora www stránek Ing. Janu Kreidlovou na info@cjf-jc.cz.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Fulltextové vyhledávání

JEDNÁNÍ OBLASTNÍHO VÝBORU

27.2.2019 (středa) od 18 hod. v klubovně JK Caletto v Zahájí

 

UPOZORNĚNÍ PRO SUBJEKTY- ČÍSLA ÚČTŮ PRO PLATBY V ČJF

 1. Účet určený pro veškeré platby generované Jezdeckým informačním systémem (JIS)

Pro účely plateb generovaných na základě platebních příkazů JISu používejte výhradně účet

Název banky: FIO Banka, a.s.

Číslo účtu: 4800048000 / 2010

Variabilní symbol: číslo platby na platebním příkazu generovaného z JISu

Určeno zejména pro platby za:

  • licenční poplatky subjektů (členství subjektů)
  • registrace subjektů
  • členské a registrační poplatky osob
  • licence osob
  • licence koní
  • FEI licence osob a koní
  • od cca 2. čtvrtletí 2017 i platby za školení, ZZVJ

 2. Účet určený pro ostatní platby, které nelze platit přes JIS

Pro platby, které nelze vygenerovat v JISu je určený účet:

Název banky: Moneta, a.s. (GE Money Bank, a.s.)

Číslo účtu: 1732702504 / 0600

Variabilní symbol: je nutné vyžádat na sekretariátu ČJF
(na adrese info@cjf.cz) a vyčkat na jeho doručení)

Určeno zejména pro platby za:

  • v 1. čtvrtletí 2017 - platby za školení, ZZVJ a další akce pořádané ČJF
  • všechny pokuty a penále
  • sponzorské dary
  • veškeré další platby, které nelze generovat v Jezdeckém Informačním systému

 Pokud si nejste jisti, který účet použít, obraťe se na zaměstnance sekretariátu ČJF, kteří Vám s platbou pomohou.

 

 

FOTOGALERIE

29.4.2014 DUBENEC

2013
30.3. Dubenec
15.-16.6. PÍSEK
18.5. POLÍKNO
29.6.POLÍKNO
20.7.POLÍKNO
10.- 11. 8. POLÍKNO OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ

cjf-jc